Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout notebook

Dobry vecer, po vlozeni DVD pro instalaci systemu, mi naskocilo logo pak naznak nabehu a pote se notebook vypnul, nereaguje na nic. Predtim bezel bez problemu. Od te doby ho nelze spustit. Vyndal jsem baterku a opet vratil, odpojil od site a pripojil, s baterkou bez baterky, nic. DVD mi zustalo v mechanice. Vedel by nekdo jak z toho ven?

Dekuji za kazdou radu

opravit alebo vyhodit.

Co sa tyka DVD tak da sa nudzovo otvorit ked strcis sponku do takej dierky ktora by tam mala byt niekde na mechanike.

Co sa tyka vyberania baterky tak baterku aj nabijacku treba vybrat naraz na minutu. ked to nepomoze tak je to odpalene. Vyber vsetko z USB apod nech vylucis nejake skraty v tom, vybral by som aj DVD mechaniku z notebooku t.j. uplne odpojil, moze skratovat ona.