Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velký úbytek FPS

Ahoj chtěl bych se zeptat: Když hraju třeba World of Tanks tak mi to jede v klidu...nějak moc to nehučí...a Když k tomu zapnu třeba mozillu a v ni třeba Facebook tak mi to asi z 28 FPS spadne asi na 15 FPS...je to tím že to nestíhá procesor nebo RAMka nebo čím to je? Děkuju :)

Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz

RAM:2x4GB 1333Mhz

Procesu jo je asi 60 ale nejsou to nejake ty otravne programy atd....antivirus + Malwarebytes a nejake ty procesy co jsou normalně pustene ve W7....a ty ruzne upgrade googlu atd jsem si zakazal v CCleaner :)