Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč není telefon skladem?

Dobrý den,
zde mi byl doporučen tento telefon, který se mi zalíbil a proto jsem ho objednal, na czc stojí 5 tisíc, ale neberou slevy ISIC (studentská sleva), je tam 8GB (řekl jsem si že ho chci rychle a že moc paměti nepotřebuji)

Na alze stojí 5,5 a píšou že bude až v listopadu (předobjednávky) + na alze jsou body za doporučení + sleva ISIC (což znamená že by mě vyšel ještě levněji), mají ho tam 16GB, bral bych 16GB ale pro mě je přední kdy telefon bude.

Myslíte že je to tím že je to horká novinka a musí se dostat do ČR? Myslíte že i na czc bude v listopadu?

Jde mi o vaše názory, protože ještě můžu rušit objednávku :) Nejlepší bude a dělat to budu že každý den zjuknu stav na alze a czc, ale zajímaly by mě vaše názory, či informace kdy bude na czc, jestli se mýlím s tou novinkou či ne.

Ještě jsem na to dnes mrkl, dostupnost se řeší v diskuzi.

Tady nikdo nic neví, tak jsem objednávku zrušil. Psali mi že asi 9.10.2014 naskladněj a nic. Asi je to problém zavolat výrobci a dotázat se kdy zboží dodají. Nic ve zlém, ale fakt mě nebaví čekat!

Pokud mu psali, že 9/10/14 naskladní, třeba už to nebude trvat tak dlouho. Je to ze včerejška, tak si tu diskuzi kontroluj, třeba se tam vyjádří někdo z CZC. :puff: