Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logitech precision gamepad problem

Zdravim,vlastnim tenhle gamepad
https://support.logitech.com/en_us/Product/precisi on-gamepad
mam windows 7 ultimate 64bit,ovladace mam nainstalovane z vyse uvedene stranky.
Gamepad funguje v poho,akorat je problem,ze u nekdterych her se mi obraz toci dokola,konkretne u treba u hry Final Fantasy XIII.Uz jsem vyskousel odinstalovat ovladace,preinstalovat,zkalibrovat joy ale porad se obraz toci dokola,nevite v cem tkvi problem?Predem diky za nazory.

- Zrejmē jde o spatnou optimilizaci hry vuči tomuto ovladači, nez problem kompatibility ovladače a OS, kde nēkolikanásobné preinstalování ničemu nepomúze.
- Bud zmēnit gamepad za klasicky typu Microsoft/360, nebo hru hrát pomocí klavesnice a mysi :-)