Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oneplus one

Zdravím,
jaký máte názor na tento telefon? Údajně by to měl být "flagship killer". Co si o tom myslíte vy? Vyplatí se koupit? Někde kolují fámy o tom, že nefunguje na českém LTE a, že WI-FI je pomalá. Na stránkách výrobce oneplus.net se 16GB verze prodává za 299$. Děkuji za všechny vaše názory.

kolují fámy o tom, že nefunguje na českém LTE

To nejsou famy, kdyz to nema ceske frekvence LTE, tak jak na tom asi muze to LTE v CR fungovat?

Wifi je stejna jako vsude jinde.

Muj nazor: kvalitni vykonny telefon bez LTE, teda bych si ho nekoupil.

Já bych bral LG G3, pro mě je LG jediná ze zavedených značek, která svoje vlajkové lodě nemá nesmyslně drahé... Samozřejmě, sám mám Xiaomi Mi3, ale kdybych v budoucnu přemýšlel o něčem jiném, poohlížel bych se určitě i po LG...

Prakticky žádný, při náročnějších hrách (Real Racing...) se trošku hřeje. Pak mám malý problém a to je to, že když poklepu na záda telefonu, je trošku slyšet cvakání, jako by tam poskakoval nedotažený šroubek, ale to je pravděpodobně případ pouze mého kusu, jelikož jsem nikde nenašel žádná vlákna, na toto se zaměřující... (klepání je slyšet v oblasti slotu pro sim). Jinak, zpracování perfektní, foťák fotí vcelku slušně, video taky vypadá dobře, ale když chceš nahrávat nějaké hlasitější zvuky, tak to zní dost divně a je tam nějaká vada(asi jako z Transformers :D )... Říká se, že se to dá řešit nějakou softwarovou opravou.

Já bych to viděl na nákup Mi4 s LTE příští rok, protože Huawei to poslední co vytýkají je Android, zato u Samsungu, SOny a LG to slyším ze všech stran jak by měli Android zlepšit. Mám tablet Onda a vím co je to odfláknutá podpora číňanů, chrlí neustále nové modely a do půl roku už neexistuje nový firmware, který by řešil zásadní chyby, a jen díky komunitě lidí-modů se to dá dál používat.

No to je docela problem, ty telefony jsou desna tragedie, prave ze nejlepsi by bylo koupit nejakeho "znackoveho" cinana: Oneplus One, OPPO Find 7, Xiaomi Mi4. Jenze smecka nemaji evropske LTE ani jeden. :-/
Evropske distribuce klasickych znacek jsou tragicke, Sony Xperia Z2 ma problemy s prehrivanim a s poruchovosti hardwaru, Xperia Z3 je novinka, tak tam se este moc nevi, jaky to bude. Samsung S4, S5 ma nezvladnuty software, LG G3 to same, Huawei Ascend P7 taky a navic neodladene ovladace vlastniho procesoru, ktere budou ladit jeste pul roku ...

Uz jsem to tu psal dokonce opakovane: Operatori stavi site LTE, minimalne T-Mobile uz potvrdil, ze dalsi investive do HSDPA neplanuje, ostatni to nebudou delat jinak. Do konce roku slibil T-Mobile 90% pokryti obyvatel. Da se pocitat, ze do dvou let bude pokryto minimalne 90% uzemi. Mimochodem LTE ma delsi dosah, takze mene vysilacu na stejne pokryti jako HSDPA a je to i provozne levnejsi, takze se to operatorum vyplati. T-Mobile se nechal slyset, ze UMTS/HSDPA bude postupne vypinat, ale predpokladam, ze tak 10 let to jeste ve mestech fungovat bude. Ostatni operatori to nebudou delat jinak.

Takze kdyz to prezenu stejne jako ty, tak kupovat si dneska premiovy smartphone bez LTE je na zabiti. ;-) (Pocitam, ze vetsinou si ho lidi porizuji na dele nez na rok dva.)

No ja mam desktopy dva, Ubuntu na jednom PC a Windows 7 na druhem, hry a potrebuju i kvuli praci,
notebook Win Vista, ale nejak ho ani posledni dobou nepotrebuju, nicmene na Visty si nestezuju,
telefon jedine Android :-), za prve jsou tam aplikace, ktere pouzivam a klony na WP nejsou a za druhe mam i aplikace koupene.

Desktop - Windows 8.1
Notebook - Windows 8.1
Tablet - Windows 8.1
Telefon - Android + Windows Phone 8.1

Alergii na dlaždice nemám, taky mi přijdou v pohodě. Dost lidí na ně má "alergii" do té doby, než si je zkusí. Zrovna teď kamarád vybírá telefon, prošel si přes HTC One X, Galaxy S3, Nexus 5 a kouká po Lumiích, protože zjistil, že to, co ve výsledku používá, tam rozchodí v pohodě taky a je to mnohem rychlejší, pružnější, plynulejší.

už som sa raz vyjadril na značku-pseudoznačku Oneplus,je to výrobca,ktorý mení každý rok názov,sídlo a portfolio výrobkov,pričom na podporu predošlých výrobkov pod predošlou značkou z vysoka kašle,pred rokom ešte vystupoval ako oppo,dnes je to oneplus,zajtra to bude čo ? takýmto "jepičím" značkám je lepšie sa vyhnúť oblúkom a kúpiť niečo z palety výrobcov,ktorí sú tu roky,ich výrobky majú riadny servis,podporu a u ktorých sa človek nemusí obávať toho,že zmiznú z povrchu zemského pár týždňov po kúpe ich zdanlivo lacného výrobku....myslím si že naozaj nikto z nás tu prítomných nieje tak bohatý,aby si mohol dovoliť kupovať lacné braky/musel som parafrázovať známy výrok jedného známeho človeka,neodpustil som si to.../

nepovidej.

global.oppo.com

Oppo_Electronics

OPPO je firma vyrabejici elektroniku, co jsem slysel tak ve OnePlus One ma vlastnicky podil.

Momentalne se netrpelive ceka na novy OPPO N3. Takze znacku rozhodne nemeni.

http://gizchina.cz/2014/10/11/unikly-rendery-noveh o-oppo-n3/

OnePlus je nova firma a zatim se moc neda soudit, jak to bude s dlouhotrvajici podporou, ale na OnePlus One uz je i CyanogenMod a Ubuntu Touch, takze to s podporou nevypada az tak spatne.

Ja bych do procesoru od Mediateku uz nesel, ale pry se zlepsili, hlavne tragicka GPS byla vzdy problem. Jinak ale pokud se nemylim, tak ten Xiaomi Redmi Note nema LTE, respektive nema ceske LTE (potreba frekvence 800MHz, pripadne pro Vodafone 900MHz).