Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem qcomp

ahojte. Má niekto z Vás skúsenosti s obchodom Qcomp ? Kúpila som tam PC a už to tretí krát reklamujem. nejde vôbec zapnúť a vypínal sa. Dakujem za každý ohlas.

Uz len fakt, ze obchod nie je schopny na 3x vyriesit problem zakaznika je varovny.
Otazka je, ci pc navrhli oni alebo to bola tvoja skladacka.
Nezaskodilo by napisat, co bolo v tom pc.
Vypinanie indikuje skrat alebo prehrievanie, to, ze nesiel zapnut skor problem so zdrojom, co nemusi byt vina predajcu samzorejme. Blby zdroj bude blbym zdrojom, ci ti ho preda Alza alebo Qcomp.

môj návrh a ono poskladali. Doposial si to skladal každý comp manžel aj firemné. Chcela som mu ušetriť čas tak som ho presvedčila aby mu ho aj poskladali. a takto to dopadlo. Teraz to vraj poslali do ,,autorizovaného servisu,,... a pred tým bol kde , v pekárni???
Takú zostavu som tu na poradni videla,tak mám podozrenie ,že tam montujú niektorý komponent seriovo vadný...

Takú zostavu som tu na poradni videla

Ano, myslim, ze Qcomp som tu uz videl v suvislosti s vypinajucim sa PC a s opakovanou reklamaciou (vraj islo o vyskoceny procesor - alebo nejaky podobny nezmysel), ale bolo to uz davnejsie...

Na druhej strane, kazia sa ak zostavy z kamennych obchodov a aj doma poskladane pocitace.

nie zostavu urobil manžel , objednal komponenty a dal im to na moje naliehanie poskladať. a takto to dopadlo.
CPU: FX 6300
GPU: Asus gtx 650 oc ti 2gb
MB: Gigabyte 970a-ds3p
RAM: Kingston 8 GB red
HDD: Seagate 1TB
Zdroj: Corsair VS 550

Qcomp su len posuvaci krabic (vlastne ani to de facto nie) ako mnohi iny, dost pochybujem ze by sa to priamo u nich skladalo, najskor to skladali niekde v nejakom distribucnom centre odkial to aj prislo rovno na tvoju adresu. Oni len inkasuju percenta z predaja, takto v sucasnosti funguju mnohe akoze obchody. Ja som tam raz kupoval SSDcko, reklamovat som zatial nemusel takze zatial no problem.

Já to zatím vydržel do chvíle, kdy vyrval krytku z patice. Nevím, zda ty rukavice jsou antistatické, obvykle totiž mají patřičnou značku, ale rukavice bez dalšího opatření jsou jaksi na píííp! Módně rozdrbané džíny, triko snad aspoň z čisté bavlny, ale boty určitě nemá antistatické. Alkohol, nadechnout a pokusit se dosledovat, snad zjistím, k čemu má aranžerský nůž...

Já to vydržel do finále. Pasty na heatspreader nakydal půl střikačky, grafiku montoval do bedny na stojáka, zdroj mu úžasně vyšel větrákem hore. S hadicemi se taky moc nesral (i když ve finálních sekundách je vidět, že pajšl jakýsi pofidérní cable management utrpěl). Sokolík se skládáním pecek evidentně živí :-D (tomu nasvědčují i rukavice - zřejmě dědictví po Dr. Cvachovi).

Tak na Tubici mají i video zvané: "PC Gigabyte Gamer limited edition", kde je ta podivná skříňka s podivně namontovaným SSD - proč konektory směrem k čelu, to jsem dosud nepochopil, a úžasnou deskou od Gigabyte. Úžasné technologie firmy, která dbá na výjimečnost a odolnost komponent, včetně schopnosti výstupních portů odolat zásahu blesku a speciálních součástek, jako třeba kondenzátorů s kovovým tělem!
Musel jsem si dávat hygienické přestávky. Pastu jsem viděl, vrtačku v akci také, je to úžasné.
A k čemu vlastně má ten aranžerský nůž, pochopil to někdo?