Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám další menu do Windows 8.1

Ahoj. Někde jsem viděl programék do windows 8.1, který běžel po spuštění na pozadí a když jsem najel myškou na horní hranu obrazovky tak se zobrazilo menu, ze kterého jsem mohl spustit předem nastavené programy. Nemůžu si vzpomenout. Poradí někdo? Děkuji

hehe mudracik pubertalny...nielenze zhana obycajnu kravinu, ktorych su po nete stovky od stoviek vyrobcov, este to ma aj velku papulu a je to drze.
Podla tvojho trapneho popisu to moze byt prave hocijaky z tej stovky roznych programov.

A to, co som ti napisal je pravda, daj sem dokaz, ze rocketdock nefunguje na win8.1...a potom bud mudry.

Nam ziadny program nechyba, ty nieco hladas a chces pomoc, tak sa podla toho chovaj. Az pochopis, ako si sa tuna strapnil, potom uvidime, aky budes papulnaty. Uvidime ci sam prides na to, co si spravil zle....ale pochybujem.

Sokole, ty ale taky uber (mif)

Já myslím, že si každý nezaujatý návštěvník udělá obrázek sám...
Jinak netřeba pokračovat, z 20 odpovědí měl snahu pouze poradil uživatel Hanyse.k za to mu tímto ještě jednou děkuji. Vše ostatní je jen opět kupa ničeho a arogance od slovenských bratrů... Myslím jednotlivce, ne národnost! (je to tak dobře mif-e ?). Prosím LOCK s následným banem. Díky