Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno herní počítač do 17 tisíc

Zdravím, chtěl bych požádat o radu.. chci si koupit herní počítač do 17 tisíc (kromě monitoru). Buď nějaký složený nebo klidně odkazy na komponenty, ale grafiku bych chtěl nvidii a procesor intel.
Změna předmětu, původně: PC. To muselo dát práci vymyslet. (karel)

32 GB SSD je na OS. 8 jader a 4200 GHz + otevřenej násobič => přetaktování nebude problém. grafika 128-bit zběrnice 2GB paměti 1000 MHz za tu cenu si myslím že to je optimální. HDD 2 TB v dnešní době není nic, cca 500 GB v PC mi zabírají fotky. RAM, co se ti na nich nelíbí ? za tu cenu to de. zdroj to je kompromis kvůli ceně, já osobně nepovažuju zdroj za nejduležítejší část PC stačími když zvládá napájet to co má .

32 GB SSD je na OS

Jo! Windowsy za 10 vterin byl vzdy muj sen! Sice 1000 za nic ale co! Muzu machrovat!!!

8 jader

Jasne,zase vic jader,tim vic Adidas?

4200 GHz + otevřenej násobič

Wow,4200 Ghz. A jeste s nasobicem. Pani,a jenom za 4500. No neber to,ze?

grafika 128-bit zběrnice 2GB paměti 1000 MHz

128 bit sbernice uz v dnesni dobe nijak moc neni. 2 Gb pameti resi jako co? To je nejmin dulezity parametr. 1000 Mhz je normalni.

HDD 2 TB v dnešní době není nic

Vazne? To jsem opravdu nevedel. Ja mam 500 gb a zcela mi to staci. Ty mas 500Gb fotek? Pri velikosti fotky 3Mb,by jsi mel pres 17 000 fotek. Tomu moc neverim.

RAM, co se ti na nich nelíbí ?

Hmm.. treba 2133. Proc. Rychlost stejne nepoznas. Taky se mi nelibi vyrobce.

zdroj to je kompromis kvůli ceně, já osobně nepovažuju zdroj za nejduležítejší část PC stačími když zvládá napájet to co má .

Jasne.600W debil*k to zvladat ale nebude. Pocitac bude neustale padat a po tejdnu se zdroj upece. Proc myslis ze 520W Seasonic stoji 1800. Protoze je kvalitni.

Jen tak pro zajimavost,chladit to budes cim? No,ty zrejme hajzlem za 2 stovky...