Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kernel panic - po instalaci Ubuntu (14.04 i 12.04)

Zdravim, mam na notebooku nainstalováno Windows7 Prof. a jako druhý systém Linux Ubuntu. Mam to tak už několik let, nyní jsem však potřeboval reinstalovat systém a po opětovné instalaci Linuxu a pokusu o spuštění mi vyskočí hláška (viz. obrázek) a dále už nic (windows fungují normálně). Nefunguje ani verze 14.04 ani starší 12.04. Nevíte co by mohlo být za problém? Díky

A jak jsi to instaloval?

Zformatuj oddil s linuxem a nainstaluj to znova a poradne.

Teda nebylo by lepsi si stahnout Virtualbox a to Ubuntu tam hodit virtualne? Dualboot na notasu moc nechapu, pokud teda nejsi vyvojar a nepotrebujes zkouset na beznem hardwaru.

Instaloval jsem to bootem z flash disku a při výběru použitím možnosti instalovat vedle windows nebo jak je to tam napsaný. A dualboot mam kvůli tomu, že většinou jedu na Linuxu, ale občas je potřeba něco udělat ve windows jinak bych je vůbec neměl. Jinak jsem zkoušel instalaci víckrát a pořád tohle.