Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce částečně nečitelného licenčního štítku

Dobrý den,

potřeboval bych zrekonstruovat několik znaků na licenčním štítku win7 na mém notebooku. Nevíte někdo, jaký typ fontu microsoft používá, respektive jak se tento jmenuje a kde bych mohl najít vzor? Přikládám konkrétní obrázek, jedná se především o poslední tři skupiny znaků. Kdyby někdo měl zkušenosti s tímto problémem, rád uvítám rady.

Mohl by mi případně někdo poslat foto svého štítku? Samozřejmě s tím, že by zakryl některé znaky, aby nebylo pochyb, že nepoužiju jeho číslo. To určitě nemám ani trochu v plánu.

Díky!

Notebook mám v opravě u kamaráda zatím, vyzvednu si ho až v pondělí. Takže zatím mám od něj jen takové info, že není čitelný štítek a k dispozici mi dal tuto fotografii. Každopádně si to vlákno z odkazu pročtu a v pondělí budu vědět více. Náhodou fotku nějakého lépe čitelného štítku asi nemáš, že?

Abyste rozuměli - ten Windows, co tam mám teď mi tam šoupnul známej, co se v tom vyzná s tím, že si mám zkusit rozluštit ten product key a zaktivovat ho. Můj strárej HDD je totiž na kaši, rozbitej, absolutně všechny data v háji. Tak hledám řešení, jak přečíst ten štítek, naťukat aktivační kód a zaktivovat si tak ty Windows, co tam mám teď nacpaný.

Nejsem úplně blbej, ale v tomhle případě si nevim rady prostě.