Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z AMD na Nvidia-budou problémy ?

Momentálně mám grafickou kartu od AMD,chci ale upgrade a zamlouvá se mi jedna graf.karta , jenže je od Nvidie.Chci se zeptat,pokud bych jí tedy vzal,vyměnil za AMD , můžou v PC nastat nějaké problémy ? Mám třeba něco udělat před tím než ji tam dám nebo tak něco ? Díky

Možné problémy:
-grafika bude pro jiný slot
-grafiku neutáhne zdroj
-grafiku zničíš neodbornou manipulací
-je to notebook, ve kterém není výměna možná

Odinstaluješ ovladače, vypneš, namontuješ grafiku, spustíš, nainstaluješ ovladače.

ne, jen chce systém trochu před připravit a ne hned dávat nVidia grafiku, když máš nainstalovány AMD ovladače...
z HW strany by měl být dostatečný zdroj pro grafiku, jestli výměna má smysl atd. detaily jsi nenapsal, takže těžko přesněji odpovědět.

Ani nevíš co píšeš, Freesync má být v budoucnu v monitorech od AMD ...

dej si rovnou facku. Nevíš co píšeš. Tzv. freesync je už součástí aktuální verze normy DisplayPort, takže jakýkoli výrobce monitorů, splňující tuto normu to bude podporovat. Naopak AMD žádné monitory vyrábět nebude, a dokonce nebude vyrábět ani žádnou obdobu Gsync karty, kterou nvidia grafiky VYŽADUJÍ, protože to nebude třeba. Takže je to úplně obráceně než jak tady píšeš.

Že zrovna někdo, kdo není schopen samostatně přeinstalovat ovladače na grafiku bude psát
"Ani nevíš co píšeš"

Tohle jsem nečekal. :-D

Takže:
Možnost 1) Očividně o tom víš pikaču a zase "jedná bába povídala, že s nV budu víc in".
Možnost 2) Jsi jen ubohý troll, který se tu snaží vyvolat naprosto zbytečný flame a ukojit si tak své zakomplexované ego.

(Nehodící se možnost škrtněte.)

Vzhledem k naprosto lichým kecům o padání FPS bych spíše typl tu první možnost.

no ale to přece nic neřeší, protože zapnutý v-sync v okamžiku, když máš dost frejmů, většinou nijak nevadí a tearing (Vsync off) při opravdu vysoké FPS je skoro nulový (max. 1 px), právě protože vysoký framerate - vlastní zkušenost z BF4, kde už někde 100fps je naprosto bez problémů. Tohle je mrtvá technologie.

O tom, že to je jen marketingový humus svědčí to, že nvidia investovala do Gsync.