Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakej mobil koupit?

Zdravim chtěl bych se zeptat jakej mobil si mám koupit, chci aby byl plynulý chod, plynulý hry natom, aspon 5,5 palcu displey, aspon 2- nebo 3 gb ram, 8 jádro a 16MPX fotak, nebo jakej z těchto si mám koupit a kterej zato stojí? Iphone 6? Samsung Galaxy S5, nebo Samsung galaxy note 3?, a nebo LG3? díky.

iPhone se nekupuj, je to šmejd pro blbečky co neuměj s mobilem a prakticky je IT nezajímá, iOS je strašně uzavřený a něco jako "komunitní vylepšení" nebo nadstavby tam neexistuje. S5 taky ne, předražená sračka s prominutím, zrovna jak iPhone. Nekupoval bych žádný Samsung... LG G3 je určitě super volba za super prachy a nebo pokud nepotřebuješ LTE můžeš sáhnout po Xiaomi Mi3/mi4 nebo OnePlusOne... nevim taky co to meleš o osmijádru... Mám dojem, že dneska dělá osmijádra do mobilu jen MTK a to jsou nevýkonné plečky pro mobily střední až vyšší střední třídy. Rozhodně koukej na něco od Qualcommu (Snapdragon pochopitelně). Jestli chceš ale koupit nějakou předraženou sračku jako je Samsung nebo iPhone, koukni radši už po Vertu...

Jo, je to předražená sračka... Samsung má na svou cenu mizernej výkon a TouchWiz je nejhorší nadstavba, jakou jsem kdy viděl... Xiaomi telefon za 5 tisíc (Redmi 1s) má plynulejší a svižnější prostředí, než GALAXY S5... Rozhodně kup LG G3 jestli chceš všechno co mají ostatní...

Předpokládám, že hry budeš dost hrát, takže by sis měl napřed zjistit, pro jaké platformy existují ty hry, které tě zajímají nejvíce.
Možná ti to z výběru odstřelí buď iOS nebo Android.
Co Windows Phone, ten tě neoslovuje? Bezkonkurenčně nejrychlejší pro běžné používání.
Osmijádro je k ničemu a ještě dlouho bude. Lépe výše taktované čtyřjádro (když pominu fakt, že většina lidí v pohodě vystačí s dvěma jádry).
U foťáku nedej na MPX, porovnej reálnou kvalitu fotografií dle recenzí.