Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zamknout přístupy na windowsech

Ahoj.
Mám brigádníky co na daném PC co mají propůjčené ode mě mohli dělat pouze věci v daném programu. Jak nato?

Chci mít možnost nějakého módu který když zapnu, tak daný člověk bude moci obsoluhovat pouze daný program. Nebude moci z něj vylézt (bude na fullscreen) a na PC za žádných okolností nebude fungovat internet ani USB...

existuje něco podobného? (tak aby si to daný člověk nemohl odemknout)

Musíš zaistiť nasledovné:
1. Zaheslovať BIOS (aby nebolo možné zmeniť poradie bootovania CD/DVD, USB)
2. Zakázať prístup na USB (v registroch HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\UsbStor)
3. Zakázať sieťovku alebo inak blokovať internet
4. Zakázať klávesové skratky ALT-TAB, CTRL+ALT+DEL (aby nebolo možné spustiť správcu úloh)
5. Zaistiť spustenie Tvojho programu ihneď po štarte Windows (program by mal byť správne napísaný, aby ho nebolo možné killnúť, ale len korektne skončiť)
6. Po ukončení programu vypnúť PC