Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV na monitoru

Dobrý den,
chtěl jsem si do pokoje pořídit TV, jenže jsem zjistil, že satelit, který máme, podporuje připojení jen 3 TV, které už doma máme a tak mám smůlu. Jako alternativní řešení mě tedy napadlo koupit si TV tuner k notebooku, jenže vzhledem k uspořádání nábytku v pokoji by toto řešení bylo velmi nepraktické. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli je nějak možné k LCD monitoru dokoupit nějaký externí TV přijímač, který by neměl s počítačem nic společného a udělal by z něj TV.
Předem děkuji za radu.

Díky,
nevíte ještě, jak zjistit, jestli tu mám opravdu signál, abych to nekupoval zbytečně? Mapa pokrytí jednotlivých skupin kanálů v ČR říká, že jo, ale podle ní by byl signál všude, kromě hor a pohraničí, čemuž moc nevěřím...