Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze upravit video soubory v MOVIE MAKERu

Zdravím,
koupil jsem si nový počítač a k mému zklamání nyní nemůžu upravit videa v programu Live Movie Maker 2012. Na starém počítači jsem s videi ze stejné kamery neměl problém.

Jedná se o video AVI (H264)
Mám nainstalovaný K-Lite Codec Pack MEGA

Pokud video importuji do Movie Makeru, lze ho v něm přehrát, ale po jakékoliv úpravě (např. střih) se místo náhledů zobrazí vykřičník ve žlutém trojúhelníku a chybová hláška:

Chyba: 0x80004003
Soubor je pravděpodobně poškozen nebo nebo jeho formát nené programem Movie Maker rozpoznán

pokial máš k-lite ,tak problém spôsobuje morgan multimedia switcher,ktorý nieje kompatibilný s novými win a pôsobí narušenie asociácií systémových súborov pottrebných na chod live movie makera,pozri microsoft download center,je/bol tam k dispozícii na stiahnutie ako standalone aplikácia starý movie maker 2.1 /zo starších win xp/ pre vistu a novšie,ktorému nerobí problém inštalácia všelijakých kodekpackov s cracknutými kodekmi

To neřeší můj problém. Znám starý Movie Maker a práce v něm je pro mě horší, než v novém. Navíc ten starý dokáže výsledné video uložit pouze jako .WMV což je v dnešní době formát na prd...
Jak jsem psal, na starém PC, mi videa v novém Movie Makeru upravovat šli, jediný rozdíl je v tom, že na novém PC mám 64bitové Windows 7 (narozdíl od 32b).