Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Dobrý večer, chcel by som poprosiť o pomoc pri výbere komponentov do pc, niečo málo som zostavil sám ale predsa si myslím že by ste vedeli vybrať lepšie :). "zostava" ktorú som vyskladal ja: 9a8jn6.png 23hps9v.png Za odpoveď predom ďakujem.

1.Finančný limit: 800-900 eur
2.Využitie: Hry,strih videa, práca vo Photoshope...
3.Operačný systém: Bolo by dobré keby bol v cene
4.Zvládnem postaviť sám :)
5.Rozlíšenie: 1920x1080
6.Doma mám: DVD mechaniku, veľkú skrinku

Vidím střih videa, práce ve photoshopu. No, buď bych koupil AMD 8320 nebo Xeon.
Grafiku bych bral AMD.
Zdroj předimenzovaný a nevím, jak to má Zalman s kvalitou. Bral bych ověřený Seasonic.
Na střih videa by se taky hodily 2 disky. Jeden rychlejší na systém a ukládání záznamů a jeden klasický WD Blue na následné zpracování.