Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poprosím o doporučení grafické karty

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty do svého stařičkého PC, kde dosloužila 8800GTX. Mám procesor AMD Athlon X2 5600+ (2x2,9GHz) a 4Gb RAM. Uvažoval jsem o GTX660 ale nevím, zda bude dostatečný můj stávající procesor. Je možné mi nějakou grafiku k mému stávajícímu procesoru doporučit?
Díky moc Jirka

Vracím se ke grafické kartě, kterou jste mi doporučili. Vzal jsem grafiku MSI R7 260X, která stále jen o 300,- více než MSI R7 260. Stará karta zřejmě vzala sebou do hrobu také zdroj. Po připojení karty se monitor nerožne. Když dám starou kartu, která nemá skoro žádnou spotřebu, tak funguje normálně. Je to tedy zdrojem? Můžete mi nějaký doporučit? Můj zdroj je LC-Power LC6550, který už jsem 2x měnil.

Tak jsem v pasti. Vzal jsem na zkoušku ještě jeden PC, který leží ve sklepě je to starý počítač který nemá takovou spotřebu. Má 350w zdroj a tak jsem ho namontoval a ta nová grafika nenajede. V tom starém Pc najede na oba zdroje. Tak nevím čím to může být. Jediné co mě napadá je, že má větší spotřebu procesor a zdroj už nemá takový výkon. Nesetkal se stím někdo?

Tak zdroj jsem zakoupil namontoval a ejhle, stejný problém jako před tím. Prostě grafika nejede. Dám starou 7300LE, tak najede ale když dám R7 260X, Tak prostě nenajede. Ani větrák se netočí naplno.