Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tabletu a telefonu

Dobrý den.

Vybírám už dárky k vánocům, telefon a tablet.

Telefon chci spíše jen tak schválit, myslím že lepší asi nedoporušíte, jedná se o HUAWEI G630, 5' displej je pro tu 13ti letou podmínka, cena je pro mě optimální.

Co se týče tabletu je to horší. Chci tablet do domácnosti (nebude se přenášet z bytu ven) pro 35 letou ženu. Využití: FruitNinja, Skype, Facebook, net, filmy.
Chci aby se dal propojit s TV, takže s HDMI. Kvůli Skype taky s přední kamerou. Měl by být s displayem 10'.
Cenu jsem počítal za 4500. (Vím že je to málo na 10' tablet, ale myslím že se sehnat něco dá.)
Našel jsem 2 ale nevím, neznám značky, někteří ty noname značky odsuzují, někteří chválí.
tablety.heureka.cz - Gogen
tablety.heureka.cz - Prestigio

Našel jsem si i "značkovější" tablety.heureka.cz - Asus, chybí mu ale HDMI, a cena už je vážně u limitu.

Díky za rady a návrhy.

keď už niečo z tých cenovo dostupných,tak radšej ten prestigio,v podobnej cene sa dá zohnať aj maxell......gogen,goclever,yarvik,sencor a podobným parodiam na výrobky sa radšej vyhni,na nich je vidieť,že sa tam šetrilo za každú cenu.....