Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bude tahle sestava OK?

Čau, jen se chci zeptat, jestli nejsou nějaké výhrady k této sestavě:
http://www.czc.cz/23igkkqukkiaab4vv7vqcrtoq7/sezna m
Je to pc pro kámoše. Chtěl ho do 15k, takže jsem musel hodně šetřit. Nejsem si jistý tou deskou, byl to kompromis, pokud by se dalo na něčem ušetřit a koupit lepší desku, dejte pls vědět.

Teď jsem si všimnul, že ta deska nemá podporu USB 3.0 :-D a to by asi mohlo vadit...

Díky za zdroj. :-)
Jinak pokud by tam chtěl jiný než boxovaný chladič, tak si ho může dokoupit později, ne? S takovýmhle limitem bych to tam asi nedával a na boxu se dá hrát i u amd (podle zkušenosti jednoho spolužáka, který má teď nově pc taky s Athlonem x4 a chladič má původní boxovaný.)

Jinak jsem ještě vymyslel variantu s touhle mb : www.czc.cz

Jo taky jsem měl původně něco takového, jenže zkus do toho narvat WIN 7 :-D
Proto jsem tam dal ten Athlon a 265 (podle mě nemá cenu brát r9 270, když stojí o tisíc korun víc)
Ale mohl bych tam dát 4giga ramku s tím, že si později dokoupí další čtyřku a ušetřené prachy vrazit do desky, ne? :-)