Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosvícená klávesnice.

Dobrý den. Mám bezdrátovou klávesnici i myš, plná spokojenost. Jenže často píšu v noci a potřeboval bych podsvícenou, ale aby prosvěcovala jen písmena a modře (jinou barvu neakceptuji). Ani přes dost velký výběr se nemohu rozhodnout. Poraďte prosím ne moc velkou, nízkou a spolehlivou. Snad do 1500 Kč. Děkuji.

To je ti po tmě k hovnu, když potřebuješ mačkat tlačítka typu F123456789101112 nebo různý -.:_3@&#&@{{}Ł$÷× taky num část atp.. podsvícená je nej, mám jednu co jsem vyhrál microsoft sidewinder x6 sice není modrá a ani nesplňuje zbytek autorových požadavků, ale když tu řeknu obecně je tam 50 jiných nestandartních tlačítek a ikdyž píšu po slepu občas se tam fakt kouknu kde je nějaké lomítko a tak. Lampa je trochu středověk

modrá mi přijde únavná pro oči, za šetrnější považuju bílou bebo oranžovou.
bezdrátovou klávesku nemusím, jinak jsem zkoušel spíš levné krámy:
ci-71: úžasně velké bukvy. u mého kusu moc nezvládli mezerník. nemá multimeďální klávesy pro winamp.
ci-162: ze 7 barev asi zůstanu u žluté nebo bledě modré. má hlasitost.

Ta první bíle podsvícená by byla OK, jestli je podsvícená ledkama tak by šli snad po záruce vyměnit. Při nejhorším bych si zvykl. Multimediální klávesy nepotřebuju, zvuk ovládám kolečkem myši. Ono to stejně chce vidět naživo než kupovat zajíce v pytli. Jen se mě zase nelíbí ten bílej rámeček okolo. Na té druhé ten bílý pruh pod mezerníkem je snad jen odlesk od blesku. A nerozumím tomu proč tam píšou zánovní, to je snad už použitá (někdo vrátil) nebo je to už starší nevyráběný typ?

Samozřejmě že jsem diskuzi četl když jsem jí sám vyvolal. Proto nechci klávesnici která září jak vánoční stromeček, ale jen podsvícené písmena a u některých jde ta intenzita i nastavit. Je pravda, zkušenosti s tím nemám, to ukáže až čas. A jestli jste četl diskuzi Vy, jsou tam napsané důvody proč si ji chci pořídit. Jinak by mě úplně stačila ta kterou mám už několik let.

sorry, odkaz na bazarový kus jsem dal omylem.
ta bíle podsvícená ci71 má shora skutečně módní vysoký lesk, hloupý zvyk. a dokola je ten nevkusný stříbrný okraj. jak jsem psal, u mě to korunoval mezerník, co se nedokázal stisknout rovně.
bílé podsvícení bylo sympatické, i veliká písmena. klávesnice se neodírala jako kdysi a4tech kd600l.
sedmibarevná ci162 má lesklou plochu jen kolem kláves, samotné jsou matné.
chce to fak okouknout.