Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Pavilion 500-303nc

Dobrý den, zajímá mně jestli na PC sestavě HP Pavilion 500-303nc rozjedu PC hry jako je Fifa 14,Far cry 3 nebo Assassins creed black flag. Jestli bych je rozjel tak mi prosím napište jestli to rozjedu na plné nastavní grafiky nebo na minimální. Děuji.

Ja ten pocitac mam a vsetky nove hry na tom idu uplne v pohode a ti co tvrdite ze tento pocitac je srot a nie herne PC tak sa strcte pretoze ten pocitac nevlastnite a posudzovat to podla parametrov je blbost pretoze keby ste si ho vyskusali tak by ste svoj nazor zmenili lebo tento pocitac je,uplne super!!!