Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc.

Dobrý den potřebuji poradit i zkontrolovat upgrade pc n hry do 15 000 děkuji. Chtěl bychse zeptat jestli nemám nechát procesor nebo koupit lepší procesor od AMD a dát o hodně lepší grafickou kartu. Myslím si že ta fx 6300 není špatná a dát tm lepší grafiku tk bude to lepší.

Mám AMD FX 6300
MSI R9 270

Takhle bych to myslel MSI R9 280X GAMING 3GB
AMD FX-8320
Samsung 840 EVO 250GB
Nebo si myslíte že ssd je zbytečný jinak mám 2tb hardisk tak nevím. Jenom prosím do 15 000 upgrade na hraní.

To je upgrade o tak jeden výkonnostní řád, nějakým SSD to moc nevytrhneš.
Je na tobě zda se ti to vyplatí, osobně bych počkal došetřil a uvažoval bych raději o novém stroji.
(ta stávající zase není tak mizerná, aby v rozumném nastavení hry nezvládala)