Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavění PC - Bude to vůbec fungovat?:D

Zdravím, mám pár otázek, bude tohle fungovat? A jakej je rozdíl mezi teplovodící pastou za 30 korun a za stovku..? Tahle by asi měla stačit, ne?

Intel Core i3-3250
Sapphire HD 7750 1GB
WD Caviar Blue EX - 1TB
MSI H61MA-E35 (B3) - Intel H61
Kingston HyperX black 4GB (2x2GB) DDR3 1333
Zdroj? Kolik watů by měl mít zdroj?

Rád bych si to objednal ještě dnes tak
Díky za každou radu :)

Box chladič ji má již na sobě.

Ano, pastu kupovat netreba, uz ti to pisali.

Na kolika stupních to tak bude

Odhad teplot ti povedat neviem (mozno niekto kto pouziva tento CPU), ale BOX chladice nie su ziadna slava, ak chces mat tiche a kvalitne chladenie, tak treba dokupit znackovy chladic.