Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W 7 se po instalaci nespustí

Ahoj, mám problém s instalcí w7 na notík AMILO Xi 2428...Všechno vypadá nějak takto: Normálně spustím instalaci systému s DVD, vše proběhne jak má a systém se po asi 20 minutách spustí. Vše funguje. Stáhne se pár aktualizací ovladačů. Poté restartuji počítač a systém už znovu nenaběhne - objeví se černá obr., úvodní logo W7, pak to zatuhne, přestane blikat kontr. disku a notík se po cca pěti min. restartuje.
Neví někdo, co s tím? Dáky....

Z akej galaxie si zavítal na planetu Zem ? To si nikdy nepočul o umrtvených počítačoch po instalaci nejakého svinstva z Windows Update ?

Ovladače pre notebook sa používajú zásadne od výrobcu. Dôvodov je viac, základný je ten že sú otestované a doladené. Kde si nabral odvahu nechať šahať do ovladačov Microsoft ?

Tvoj problém ...

... :puff:

Sehnal jsem si Vistu, nainst., experimentoval a zjistil, že všechno je ok do té doby, než nainstaluju ovládače od graf. karty. Po restaru modrá smrt, hláška "0x00000BE" a "nvlddmkm error", to samé v bledě modrém i v W7.
Viděl bych to na probl. s grafárnou, nožná promáznout pasu pod chladičem ?
Ten hd testnu...

Ale ktore sa pytam. Mas v tych vista aj SP2? A aj updaty vsetky idealne, ale NE ovladacove updaty.
instaloval si z toho fujitsu vsetko potrebne? (aj chipset atd).
Skus preistotu aj ovladac z webu vyrobcu chipu grafickeho apod, aj ked to asi bude konina. Ked nepomoze SP2 a ostatne ovladace atd tak to bude skor HW problem.