Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power Supply Calculator odhad zdrojapre pc

Ako je to pribliznou presnostou aplikacie lebo rozdiel medzi udajmi vysledkov asus, msi su dost rozdielne? Viem ze sa to nadhodnocuje ale rozdiel 200w rozdiel medzi aplikaciami je dost.Neviem ktoreho doporucenia sa držat? Kolko percet sa pocita na starnutie suciastok a klesanie vykonu zdroja?

Akej aplikacie? Takto sa vola milion aplikacii a navyse su vsetky zbytocne. Spocitac si si max TDP CPU a GPU a pridas maximalne 50W. Zdroj vynasobis 0.8 (predpokladame aspon tu 80% ucinnost) a prezries si, ci vetvy napajuce externu grafiku maju dostatocny vykon na zdroji.
To je cele.