Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní počítač, HP?

Zdravim, v brzké době plánuji zakoupení herního počítače a s kamarádem jsme narazili na tento "HP Pavilion 500-303nc"
odkaz zde: http://www.alza.cz/hp-pavilion-500-303nc-d2143494. htm#prislusenstvi
Já nikdy nějaký dobrý ohlas ohledně produktu HP neslyšel, ale zase když koukám, čím vším je ten počítač vybaven, tak mi to přišlo, jak počítač za rozumnou cenu... ale rád bych názor ostatních...ano herní počítač..nebude to jednička v oboru..nemohu si dovolit PC sestavy za 30 000 jak je zvykem...proto bych rád něco takového...Budu rád, když napíšete vaší zkušenost s produkty HP, nebo vaše zkušenosti s jinými dodavateli jako asus, acer, toshiba, lenovo apod... Nebo jakoukoliv jinou zkušenost, co se týká herních počítačů. Předem díky za odpovědi Peťan.

HP produkty nemají dobrou pověst,v minulosti byly dobré tiskárny,to už je pryč. Notebboky HP taky nebrat,tato sestava na mě dělá dojem dobré kancelářské. Nekupuj celek,ale nech si tady sestavit od M-Pola.