Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílé skvrny na černém podkladě (Laserový tisk)

Zdravím

Na tři týdny staré tiskárně Samsung CLP-365W mi dělá na černém podkladě bílé tečky,šmouhy.
Na klasickém papíře to nikdy nedělalo, ale ted to začlo taky.

Tiskárnu využívám pro tisk potravinových etiket na etiketovém papíru značky RayFilm 70 g/m2.
Tiskový válec jsem vytáhnul a byl uplně čistý až na pár šmouh, které jsem vyčistil suchým ubrouskem. Ted nevím jestli mám tiskárnu reklamovat, původne jsem chtel koupit OKI ale je to straně tezká tiskárna a moc neverím tomu ze to tam nebude delat taky.

Otázka je v cem je problém - tonery jsou základní jeste nevymenené.

Zde jsou vsechny fotky problému, skvrny, stav barev, stav kotouče.
7003j

Mimochodem tento problém zrejme nemám jako jediný, v přrůčce od tiskáren Broother to tam popisují zde faqendbr ... table=true

Co se týče změny nastavení v tiskárne, samozřejme jsem vše zkoušel, nastavit druh papíru jako etikety a všechny tyhle věci jsem měnil a zkoušel. Zajímavé je že občas vyjel výtisk bez problému a občas s fleky, ale jak se tiskárna rozjela a vyjel jsem třeba 30-40 listu tak to přestalo dělat, ovšem ted to delá i na klasickém papíru.

Děkuji za odpoved

špatná teplota pece, nezapeče toner. Nebo špatný náboj na válci, ale spíše si myslím že to je ta pec, odpovídalo by to tomu průběhu, kdy po zahřátí se to ztratilo a faktu, že tlustší papír měl problémy.

Obecně samsung je laciný shit na doma, na profi nasazení je IMHO nevhodný (navíc je to ta nejmenší tiskárna a ještě sociální barevný model).