Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAC OS - připojení na Wi-Fi, píše špatné heslo, ikdyž je správné

Zdravím,

prosím Vás, dokázal by mi někdo poradit? Z ničeho nic se mi nedaří připojit na zašifrovanou síť, zadávám správné heslo, ale přitom píše, že jsem zadal špatné heslo. Už jsem vyzkoušel snad všechno, jsem bezradný. Nesetkal se s tím někdo už? Když ještě používám Paralels Desktop a přemostím Wi-Fi, tak to píše - Síťový adaptér nemůže být připojen, vybraný síťový adaptér Wi-Fi, který má být použit virtuálním adaptérem 1, neexistuje v hostitelském počítači. Zvolte jiný fyzický síťový adaptér a zkuste to znovu.

Děkuji mnohokrát za pomoc.

pozri sa do Network Preferences,či sa tam neobjaví nejaké default nastavenie ako Modem 2/3....,niekedy sa to stane,pokial konfiguruješ vlastné pripojenie odlišné od default nastavenia a občas sa stane,že sa zaktivujú obidve pripojenia súčasne a systém nevie ,ktoré nastavenie je platné,hlavne pokial tam máš virtual adapter 1 a podobné....to druhé parazitné pripojenie treba vtedy manuálne vypnúť,alebo mu priradiť rovnaký DNS server ako pripojenie,ktorého konfigurácia má platiť/ak sa ho nedarí vypnúť manuálne/,potom systém obvykle automaticky neplatné pripojenie odstaví