Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová skříň

Ahoj koupil jsem si počítač s touto skříní.
http://www.czc.cz/corsair-carbide-serie-spec-01-re d-led/152336/produkt
Jenže až ted mi příjde celkem problém ta mřížka nahoře, jelikož hned pod ní mám umístěny všechny komponenty hlavně grafickou kartu. Jak byste doporučovali ten vršek mýt ? Jelikož po pár dnech/týdnech tam mám prachu celkem dost. Koukal jsme, že to má ale docela dost skříní tak nevím.

Dnes na ZDŠ se neprovozuje předmět zvaný: "Dílny"? Změřím, uříznu kus plechu, případně i přestříkám vhodnou barvou, vyvrtám připevňovací otvory a přišroubuji zevnitř, aby to bylo nenápadné. Lze i vymyslet těsnění. Ty horní otvory jsou buď pro dva ventilátory, nebo chladič vodního chlazení.