Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows 7

Zdravým
Před měsícem se mi "rozbil" PC vždy když jsem ho zapnul tak naběhla jen černá obrazovka a blikající malá bílá pomlčka v levém horním rohu (do BIOSu jsem se mohl dostal). Jelikož jsem očekával novou grafickou kartu tak jsem počkal až přijde a přeinstaloval OS.

Ale uběhl měsíc a znovu. Zrovna jsem instaloval hru remember me (minule jsem dával módy do skyrimu) a PC se sekl , tak jsem dal tlačítko a reset. Zase se mohu dostat do BIOSu, ale jak se chci dostat dál je tam zase jen černá obrazovka a malá bílá blikající pomlčka v horním levém rohu. Přeinstaloval bych OS ale v PC mám všechno učení do školy, hesla atd. Vyzkoušel jsem starou grafickou kartu a stále to samí.

Mám Windows 7
grafická karta: Asus Radeon R9 280-DC2T-3GD5
procesor: AMD Vishera FX-6300
základní deska: MSI 970A-G46- AMD 970
dvojice operačních pamětí: Crucial Ballistix Sport XT 8GB DDR3 1866
interní disk: Seagate Barracuda 7200.14-500GB

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz napište a každému velmi děkuji.

Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou OS i když nejdou spustit. (karel)

A este skontroluj SATA kabel ci sa nepovytiahol apod, a uplne to vypni na minutu z elektriky a potom zapni, ci sa nieco zmeni.
Vseobecne mozes nabootovat akykolvek live linux z USB sticku alebo CD a odzalohovat si data na iny disk a potom preinstalovat Win, alebo najprv mozes skusit len nabootovat z instalacky (alebo mackat F8 mozno to tam je) a zvolit si tam moznosti opravy a potom zvolit opravit bootovanie, pripadne konzolu a prikazy
bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr

Neuvádzaš, či si vlastníkom OEM verzie OS W7 inštalovanej cestou EFI na UEFI cestou SLP osvedčenia (SLP 2.0, SLP 2.1)

Zmena HW pri novej GK pri pripojení na sieť Internetu by mohla vykazovať relatívne problém. (neber info. za deklarovanú mincu).

Každý výrobca OEM má svoje vlastné špeciálne značky na ROM BIOS, volá sa to odborne: RSDT, OEMID.

Za normálnych okolností OEM by mal zaregistrovať svoj OEMID do databázy spoločnosti Microsoft.