Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 4s BLokovanie

Dobrý deň chcem sa opýtať mám telefón čítal som že ho treba preblokovať na Slovenského Operatóra nieje blokovaný na Apple ID

1)Kolko stoj odblokovanie ?
2) stránka na odblokovanie okolie Spišská Nová Ves alebo internet nejaký servis

na apple ID nieje žiadny iphone blokovaný,apple ID slúži na úplne iné veci ako blokovanie telefonu,pokial je iphone blokovaný napr. na verizon,oficiálne odblokovanie stojí cca 170 eur,tolko si vyžiada ako úhradu verizon za poskytnutie odblokovacích rutín a kodov,neoficiálne sa to robí pomocou jailbreaku a podobnými spôsobmi,tam už je ovšem riziko,že sa niečo pohnojí a z iphonu zostane nefunkčná/polofunkčná hračka...záleží odkial telefon pochádza a či je vôbec blokovaný....