Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku na hry ?

Mam grafiku MSI 6800GT/256 PCI-E (Arctic Cooling NV Silencer 5) a zdá se mi, že u některejch her "nestíhá" (FPS pod 60 - teď ještě jestli je to výkonem grafiky a PC, nebo to hra líp neumí...?). Jakou tam mam dát grafiku, aby zlepšení stálo za to, ale aby zbytek PC zůstal?
<AMD Opteron144/2GHz, 2GB op.paměť, HD SATA II., zákl.deska MSI K8N-SLI (7185), zdroj 400W (nějakej "Redstar" - neznam...). Díky za sdělění vašich zkušeností.

hraju jenom auta (závodní hry), mam 17" monitor, takže většinou 1024x768, ale třeba NFS U2 jede stejně i na 1600x1200...? detaily ubíram - radši ať se to hejbe, než abych obdivoval krásný detaily v klidu, ostatní blbůstky jsou vypnutý (i v nastavení grafiky ve Windows - nastaveno na "max.výkon" <3Dmark05:6100, Aquamark3:68500>); kde zjistim verzi driverů?(ani jsem nikdy žádnej z netu nestahoval)...