Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení adresy složek

Zdravím,
potřebuji poradit ohledně adresy složky. Mám v PC spoustu složek v sobě a v tom spoustu souborů. Nedávno se mi stalo, že mi nešel zkopírovat soubor a zjistil jsem, že mě Windows nenechá zkopírovat soubor tak, aby byla jeho adresa delší než 260 znaků.

Jde počet znaků zvýšit? Jak?

Díky. Prosím neodpovídejte: Zkrať si názvy složek. Vymaž je. atd.

Pri jakej instalaci? Pristup na take veci bude fungovat len s programami ktore to podporuju. Nejaky instalator to vobec podporovat nemusi a moze mu to sposobit problemy az pad. Pouzivat mas stale \

Na skratenie cesty kvoli nejakemu SW sa da sa pouzit subst, ale nie som si uplne 100% isty ci to vobec pomoze, ptz moze to vytvorit na tom disku problem inym programom mozno to Win kvoli tomu zatrhol aj na diskoch za subst (neskusal som)