Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznat kopii telefonu?

Dobrý den takže k věci mám problém, na aukru si dražim telefon, jeho název se jmenuje Samsung Galaxy Note 3 jenže problém je abych nevydražil kopii protože já kopii nechci, ani ten co to prodáva neví jestli je to originál nebo kopie, jediný co mi k tomu napsal je tohle, dobry den.koupil jsem ho od kolegi co mi dlužil peníze telefon nepouživám,ano schazí tam tuzka.je k tomu krabice,nabijecka,sluchatka jestli je original nevim.proto jsem ho dal na aukro dal od koruny , no takže to je problém když tak hážim jednu fotku abyste posoudili sami Díky.

Medzi nami dievčatami, 90% telefónov sú fejky:

Lúza KGB-ŠTB eštébákov spriahnutých s čínskou mafiou v cene cca 5€ vyrobia v garáži "homologovaný" tovar. Ostatné ceny sú určené vrátane DPH cestou fiktívnych a medzinárodných s.r.o. založených v členských zemiach EU.
--
Degež telefón kúpi....