Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Menu u webu - nejde zobrazit

Zdravím,
jde vám u webu www.flejmr.cz zobrazit levé menu? Když kliknete např. na položu "O Flejmrovi", tak by pod tím mělo vyskočit ještě další podmenu. Ale když na to kliknu, tak se nic nestane...
Zajímá mě, zda je chyba někde u mě, nebo zda to mají špatně oni, včera to bylo ještě OK a ode dneška používám IE7, tak nevím, zda to není tím.
Moc díky.

Jak to je možné? Někde máš ani něco zaškrtnuté, co já ne... .
Ale jak teď přijdeme na to, co to je, to nevím...

Leda že bys někam na web dal screenshoty s vyznačením tebou (ne)zatržených voleb. Ale v praxi ti to stejně moc nepomůže. Nemůžeš to takhle řešit s každým uživatelem tvých stránek. Měl by ses snažit ty stránky udělat tak, aby fungovaly BEZ OHLEDU na to, co má kdo (ne)zatržené.