Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5S iTunes

Dobré ráno všem,
Měl bych takovou otázku. Koupil jsem si iPhone 5S 16GB a pomocí iTunes si tam přehazuji hudbu. Poté co vyšel nový iOS 8 mi to přestalo jít.
Najdu nějakou písničku a přetáhnu jí do iTunes kde jsem v záložce Hudba v tomto iPhonu ale je tam křížek a nechce se to tam přidat.

Nevěděl by někdo co s tím ?

Díky za každou radu.

práveže ano,synchronizácia sa nikdy u iphone/ipod/ipad nerobila nasilu ale synchronizáciou knižníc v itunes,pozri v nastavení ios a itunes,či nieje zatrhnutá volba nesynchronizovať ipod/ipad/iphone/appleTV automaticky...pokial sa "násilným" nakrmením iphone poškodili certifikáty a šifrovanie súborov mediálnej knižnice,iphone automaticky zamietne vloženie takýchto súborov do svojej databázy....