Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD a TV

Zdravím.
Mám nevyužité SSD 240GB a 120GB. Už se mi 1/2 roku válejí v šuplíku. Proto jsem uvažoval je připojit k TV, které má vlastní AV rekordér, který zvládá, tak jak už je běžné video do 1080p.
Bude škodit SSD ukládání filmů na něj z PC a Time Shift, případné nahrávání v TV? Já kvůli tomu, že TV nemá žádný Trim, ani žádné jiné věci, které pomáhájí co nejmenšímu opotřebení SSD. A při ukládání filmu z PC přes USB taky ne. Na jedné straně je prodat nechci a na druhé aby se mi váleli v šupleti, taky nechci.
Díky.

O tom já nemluvím. Ale v PC se vypne indexování, aktivuje trim atd. To mi je jasný že jednou odejde, ale aby neodešel místo za dva roky už po 1/2 roce, že je v TV.
Já nemám jeden, dva , nebo tři HDD, ale snad 55 HDD. Z toho nepoužívaných asi 12. Ale chtěl bych vědět ajk to bude s životnosti SSD v tomto případě.

ked je pravda to co pisu vyrobcovia ze to prezije napr. 10tisic prepisov, tak napr. nahratie filmu je povedzme 4GB, ked to bude robit kazdy den tak to je 4GB*365 = 1460GB za rok zapisanych, t.j. 128GB SSD bola prepisana kazda bunka 11x. Za tisic rokov dosiahne tych 10tisic prepisov kazdej bunky :) Samozrejme je to len statisticky vypocet, ale pocitam to co pise vyrobca. Ze to stejne za 5rokov zdochne lebo sa tam nieco posere je ina vec, ale nebal by som sa to pouzivat. Ja osobne pouzivam USB sticky na timeshift, neni to bohvieco po par rokoch je to v riti, ale SSD ma cache a aj zvladne omnoho viac prepisov jak USB stick, t.j. musi vydrzat radovo dlhsie