Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia 8800GT 512MB od Leadtek se zahřívá a restartuje se počítač.

Dobrý den, předem se omlouvám za můj pravopis je mi 14.Mám asi takový problém sehnal sem si novou grafickou kartu Nvidia 8800GT ze začátku nefungovala tak sem koupil kabel na napájení.Nakonec se najela ale asi po 10 minutách se buď vypnul celý počítač nebo se jenom restartoval.
Moje sestava
CPU-AMD Athlon 64 X2 Dual core processor 5000+ 2.59GHZ
RAM-2.5GB
Grafická karta Nvidia Quadro 3450/4000 SDI
Základní deska-MSI MS-7367
Přikládám informace z DxDiag
Děkuji za všechny odpovědi.

je to quadro SDI verzia alebo bežná 8800GT ? quadro SDI bez napájania už mohla poškodiť radič zbernice,mohla sa poškodiť sama,alebo vyštavila zdroj na pokraj životaschopnosti,on je dosť velký rozdiel medzi quadro.quadro SDI a bežnou desktop nvidia....