Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 pro problém

Dobrý den mám čerstvě nainstalované windows 8.1 Pro a mám hrozní lagy přistahovaní čeho kolikv z internetu nebo při samotném spuštění internetu,u windows 7 nic takového nedělalo a ještě tu mám dole v hraju napsané "funkce secureboost není spávně nakonfigurovaná" build 9600 neví někdo to s tím prosím moc ? :)
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ovšem ten nejdůležitější screen - tj. záložku "Po spuštění" - jsi neudělal, takže opět nic.
A také záložka "Služby" se zatrženou volbou "Skrýt služby MS" by se hodila...

K Tvé původní otázce na chybu Secure Boot (nikoli Secureboost) - prostuduj: http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/w indows8_1-windows_install/secure-boot-windows-81/c 44b2ffa-ff5f-4c83-af91-034e9b3ba85e
A jak píše níže touchwood - pokud jsi instaloval Winowsy Ty sám, nainstaloval jsi ovladače čipsetu, grafiky atd.? Pokud ne, naprav to.

Prestan lhat. Neni pravda, ze jedinej spravnej postup je ta blbost, o kere pises. Existuji i vyrobci notebooku, co maji software na vyhledani nejaktualnejsich ovladacu pro konkretni ntb a je to bez prace z jednoho mista, be sance na chyby, ktery muze bfu prinest manualni vyhlefavani. To, ze to neznas a tvuj ntb z praveku to neumi neznamena, ze to nefunguje.

funkce secureboost není spávně nakonfigurovaná

Nemáš náhodou aktivní dva antiviráky současně? Defaultní Defender + Avast?

Ve Správci úloh zakaž (na zkoušku) všechno. Pro chod systému tam není nic nutného.

instaloval jsem, všechny ovladače a ještě jsem je aktualizoval

Tohle je dost divné. Pokud nainstaluješ ovladač z webu výrobce, tak je snad aktuální.

Ve Správci úloh zakaž (na zkoušku) všechno. Pro chod systému tam není nic nutného.

vypnul jsem avast a lagy mám fůrt

a všimnul jsem is na základní desce že jsou jako že roztavené

To jako že jsou tam roztavené ty lagy, anebo fakt nejsi schopný sesmolit kloudnou větu? Tohle téma je marné, ty to sám neopravíš. Zavolej k tomu někoho znalejšího, anebo to odnes do servisu.