Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Novou herní PC Sestavou

Dobrý den,nedávno jsem se koupil novou herní pc sestavou a problém je v tom že,při hraní některých her se v částech hry hra seká, přitom mám mnohem větší parametry než určité hry vyžadují.
Mam Procesor AMD 8-core 3,5 GzH / 8Gb Ram / Grafika- Nvidia Geforce Gtx 760 2Gb a hra vyžaduje 2,6 GzH 4Gb Ram a 1Gb grafiku, takže by hra měla jet plynule i na Hight ne?
Když jsem zapnul hru sledovač mi ukazoval využité CPU cca 30-40 % a Ram taky tak takže pokud by mi někdo poradil co je za problém byl bych rád děkuji za odpovědi :)

Přesně mám toto
Zboží Procesor CPU: AMD FX-8320 VISHERA (8core,
3.5GHz, 16MB cache, socket AM3+, 125W) - 8 jader (chladič CPU: Arctic)

Základní deska: ASUS M5A97 R2.0 / 4 x DDR3 / 2 x PCI-E 16x / 2 x PCI-E x1 / 2 x PCI / SATA 6 / USB 3.0 / Gigabit LAN / 8ch AUDIO

Operační paměť: 8GB DDR3 1600 MHz Kingston HyperX XMP (KIT 2 x 4GB)

Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 760 2GB DDR5 / VGA / DVI / HDMI / DP

Pevný disk: Seagate Barracuda 1TB / 7200 otáček /SATA 6G / 64MB cache

- kombinace klasického plotnového disku s vysokou kapacitou a super rychlé SSD části dokáže několikanásobně zrychlit váš počítač
- nejčastěji spuštěné aplikace přesune do 8GB SSD části

Optická mechanika: ASUS DVD±R/±RW/RAM

Zdroj: 600W Coolermaster aktivní PFC 80+

Takže nevím kde je problém

Procesor CPU: AMD FX-8320 VISHERA (8core, 3.5GHz, 16MB cache, socket AM3+, 125W) - 8 jader (chladič CPU: Arctic)

Základní deska: ASUS M5A97 R2.0 / 4 x DDR3 / 2 x PCI-E 16x / 2 x PCI-E x1 / 2 x PCI / SATA 6 / USB 3.0 / Gigabit LAN / 8ch AUDIO

Operační paměť: 8GB DDR3 1600 MHz Kingston HyperX XMP (KIT 2 x 4GB)

Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 760 2GB DDR5 / VGA / DVI / HDMI / DP

Pevný disk: Seagate Barracuda 1TB / 7200 otáček /SATA 6G / 64MB cache

- kombinace klasického plotnového disku s vysokou kapacitou a super rychlé SSD části dokáže několikanásobně zrychlit váš počítač
- nejčastěji spuštěné aplikace přesune do 8GB SSD části

Optická mechanika: ASUS DVD±R/±RW/RAM (případně Samsung, LG), černá

Zdroj: 600W Coolermaster aktivní PFC 80+