Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na CAD

Dobrý den, rozhoduji se mezi dvěma notebooky. NB bych používal převážně k práci s programem Inventor 2014/2015 a Autocad klasický+občas nějaká ta hra. Děkuji za radu :).

http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebo oky/TSSL50A19N/toshiba-satellite-l50-a-19n-15-6-ce rny-notebook
http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebo oky/LNZ71026047/lenovo-ideapad-z710-17-3-cerny-not ebook

pokial to chceš mať na profi robotu,tak by som sa poohliadol po nejakom notebooku s quadro/quadro NVS mobile/ATi fireGL mobile/firePro Mobile,majú certifikované ovládače pre 3D CAD programy,vedia akcelerovať AAAlines a podobné špeciality,pokial to máš len na domáce hranie sa,tam to stačiť bude,vtedy máš hromadu času čakať na výsledok v 3D,v komerčnej praxi s bežným notebookom Ti velmi rýchlo utečie väčšina zákazníkov k hardwarovo optimálne vybavenej konkurencii,to čo Ty s bežným nb budeš majstrovať celý výkend,konkurencia s optimálnou hw výbavou spraví za jedno poobede,čas sú prachy ,a aj to je jeden zdôvodov,prečo existujú profi grafické karty a aj notebooky vybavené profi mobilnými verziami týchto kariet.....

Ano to vím, že jsou na to tyhle karty certifikované. Nebudu na tom NB dělat v Inventoru od rána do večera, na to mám PC v práci, chci to jen na občasné dodělávky, když je potřeba. Cca 10 hod týdně. Spíš než grafika by mě proto zajímal ten procesor, děkuji Vám za radu.