Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ukazuje uloziste je plne,pritom neni

Dobry den.Prosim moc o radu.Mam mobil Acer Z150,kvuli male pameti jsem si do nej koupila SD kartu.Kdyz se podivam do nastaveni telefonu,ukaze se mi,ze volna pamet SD karty je 14GB,mam i nastavene,aby uloziste byla karta,ne mobil.Ale kdyz si chci stahnout aplikaci(z Google play),pise mi to,ze to nelze provest,jelikoz externi uloziste je plne.Nevim co s tim,prosim poradte.Diky

schvalne jsem to ted zkusila znova.pise to:chyba pri stahovani aplikace.v externim ulozisti neni dost mista.kdyz dam nastaveni mobilu-uloziste-karta SD-pamet k dispozici 13,6 GB.A teda i pamet mobilu je volna 84MB a dana aplikace ma jen kolem 50MB..

Ked nastavis aby uloziste bol mobil a ne karta, tak potom to ide?

Je mozne ze to proste nejde dat na kartu vobec, alebo ta karta nejak neni spravne namountovana na suborovy system alebo podobne zalezitosti. uz na tu kartu niekedy nejaku aplikaciu dat slo? (co ja viem tak aplikacie standardne na kartu nejde davat vobec, ale nezaoberam sa moc mobilmi takze neviem)

Inac interna pamat je rozdelena na 2 oblasti - oblast pre app (tzv interna pamat), a oblast pre data (tzv. interna SD karta). Kolko je volne v tom "interna pamat"? U mna na samsungu to vidim napr. v nastaveniach - ukldadanie na kartu SD a tam su vsetky 3 ulozista vypisane (tretie je externa SD)
A kolko mas volne v tom "interna sd karta"? Mozno to chce stahovat tam, netusim.

v menu mobilu mam jen toto:uloziste-vychozi disk pro zapis-a vyber bud pamet telefonu(pise to celkova pamet 5GB a k dispozici 84GB) a nebo karta SD (a to pise celkova pamet 14,5GB a k dispozici 13,6GB).Nic vic v menu o ulozisti neni.