Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní Telefon - Instalace Androidu

Ahoj,
vlastním kopii Samsungu Galaxy Note 2 (Star N7100).
Telefon v sobě má Android 4.0 Ice Cream Sandwich a chci se Vás zeptat,jak do Telefonu mohu nainstalovat novější android 4.2?
Aktualizace žádné nejsou,takže se to bude asi nějak instalovat.
Za každou radu budu rád.
Díky.
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

To je škoda,nebylo by to špatné.
Narazil jsem na další problém,když chci udělat restore,tak mi tam nejde v těch činských znacích nic vybrat,mačkám power tlačítko pro potvrzení a nic se neděje,zkoušel jsem mačkat všechna tlačítka,ale nechce mě to pustit v pokračování restore,nereaguje to,co s tím je?