Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárny OKI

Dobrý den

Po všech různých tiskárnách co jsem vlastnil, zvažuju nyní koupě tiskárny značky OKI. Chtěl bych se zeptat jestli zde není někdo, kdo tuto tiskárnu vlastní.
Chtěl bych si koupit OKI C301dn nebo OKI C321dn , případně si nechám od Vás poradit jiné číslo.
Od všech lidí slyším že OKI je jeden z nejlepších výrobců tiskáren, u některých modelů jsou prý drahé tonery ale to mi osobně vůbec nevadí.

Zajímalo by mě především jestli je určena na větší tisk (průmyslový) cca do 100-200 listů za měsíc. Jeslti se v ní nezasekává, nekroutí papír.
Dále jestli umí dobře zapékat barvy apod. Dále mě zajímá jestli obsahuje i nějaké nastavení jak u jiných značek tiskáren, myslím tím přesněji - druh papíru, kvalitu apod.

Kdyby se tu na tuto značku našel nějaký expert, a ještě kdyby někdo náhodou vlastnil jeden z těch výše uvedených modelů budu rád.
Prosím napište zde na Vás nějaký kontakt, rád bych se s vámi spojil a zaslal vám ze 3 test.vzorky které bych chtěl zkusit vytisknout a vyfotit jak to vypadá.
Za to bych vám zaslal třeba nějakou tu korunu na paypal.

Děkuji

u některých modelů jsou prý drahé tonery

preto sa tlaciaren kupuje podla ceny spotrebaku

Zajímalo by mě především jestli je určena na větší tisk (průmyslový) cca do 100-200 listů za měsíc.

v pripade C321 ano

Jeslti se v ní nezasekává, nekroutí papír.

to sa nema diat v nijakej tlaciarni, inac je to dovod na reklamaciu alebo servis.

Dále jestli umí dobře zapékat barvy apod

Tato otazka je logicka blbost, farby nemaju nic spolocne so zapekanim, zapekanie bud funguje alebo nie.

Dále mě zajímá jestli obsahuje i nějaké nastavení jak u jiných značek tiskáren, myslím tím přesněji - druh papíru, kvalitu apod.

Isteze, ako kazda ina laserovka.

zaslal vám ze 3 test.vzorky které bych chtěl zkusit vytisknout a vyfotit jak to vypadá.

Blby napad...hocijake foto ti farby ukaze uplne inac,pretoze nasvietenie a co je viem co. Skoda riesit.

OKI prodáváme několik let, ale upřímně, takových jako vy - tzn. nezajímajících se o cenu stránky - moc není (z našich zákazníků prakticky jen neziskovky a samospráva).
OKI tiskárny jsou na tom s kvalitou dobře, ale s provozními náklady dost šíleně. A ono vysvětlovat zákazníkovi, že si po výměně válce musí koupit nový toner, protože ten, co byl ve válci, nedostane ven, prostě po čase omrzí. O tom, že spotřebák nevydrží deklarovaný počet stran a tak se vymýšlí, jak "resetovat" počítadla, ani nemluvím.
Čili: pokud jste z neziskovky, klidně si jí kupte. Pokud máte ale přecejen zodpovědnost za peníze, které utrácíte, poohlédněte se raději jinde (Xerox, Kyocera, atd.)

Ono s tymi valcami je to takto pri hocijakej tlaciarni, ktora ma oddelene zasobnik toneru a obrazovy valec.
Vyhnut sa tomu da nakupom tlaciarne, kde je spotrebak robeny tak, ze v jednom kuse je valec aj zasobnik toneru. Potom vzdy menis obe veci naraz a mozes fakt tlacit az pokym to nezacne vynechavat farbu.

Nejaky cas uz OKI servisujem a vidno tam, ze oni hraju viac na kvalitu, ako na peniaze. niesu to tlacairne pre ludi, ktori pocitaju kazdy vydavok. No na druhej strane maju kvalitny vystup.