Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem General UDisk USB Device

Ahoj,
kolega z práce dostal na jakési prezentaci flešku, 4GB, která je rozdělená na dvě části, cca 3,1GB je normálně použitelných a asi 660MB se nainstaluje jako CD mechanika (ve správci zařízení je vidět jako General UDisk USB Device) a spustí nějaký exe soubor s prezentací, což je pro normální používání dost otravné. Dá se tenhle oddíl nějak jednoduše zrušit? Samozřejmně jde spíš o princip...
Dík.

a spustí nějaký exe soubor s prezentací

neverím že ešte dnes môže existovať blbec ktorý má povolené autorun, ak áno, jeho problém

ako nemám snahu vzdelávať každého bezdomovca alebo roma ktorého vidím somrovať pri hypermarkete, tak ignorujem problémy ľudí ktorý majú povolený autorun

... :puff:

Je na to urcite nejaky SW od vyrobcu tej flash, ktory to vie zmenit/zrusit ten oddiel. Kto vyrobil tu flash? (da sa zistit casto podla toho jak sa to identifikuje v spravci alebo podla vendor id v spravci u identifikacie apod

Normalne ma kazdy zdravy clovek zakazany autorun, takze sa to vobec nema spustat a mozes to ignorovat.

Ve Slaxu mi to při připojení napíše tohle:

An error occurred while accessing 'Domovská složka', the system responded: Požadovaná operace selhala.: Error mounting: mount exited with exit code 14: Windows is hibernated, refused to mount.

Failed to mount '/dev/sda1': Operation not permitted

The NTFS partition is hibernated. Please resume and shutdown Windows

properly, or mount the volume read-only with the 'ro' mount option, or

mount the volume read-write with the 'remove_hiberfile' mount option.

For example type on the command line:

mount -t ntfs-3g -o remove_hiberfile /dev/sda1 /media/system_

Ten oddíl 3GB normálně vidím...