Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s XPčkama

Ahoj, ůj táta má na staré bedně Win XP. Načítají se mu asi 30 min, pak to na nic nereaguje a zčerná obrazovka. Takhle asi 3x a až potom to funguje. Prosím poraďte, není normální načítaní systému 1 a půl hodiny. Díky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

pokud tam má mix starých disků, ať nechá jen největší. ať si zobrazí jeho smart hodnoty, při varování ať ho vyhodí.
po reinstalaci ať se neobtěžuje aktualizacemi, k sp3 stačí jen ručně stáhnout ms12-054.
nějaký free antivir. nejlepší je žádný, ale laici s tím mají problém.
pořadí instalace ovladačů: chipset driver, pak grafika a zbytek.