Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Exashare mi stávkuje

Zdravím. Dnes ráno mi z nějakého důvodu přestala fungovat veškerá videa na Exashare. Včera večer fungovali, dnes ráno ne. Bratrovi, napojenému na stejnou síť jako já, videa na Exashare spustit jdou. Mě neustále vyhazují chybu "Error loading media: File could not be played". Zkusila jsem smazat cache a cookies, posledně mi to při problémech s online videi pomohlo. Ale výsledek žádný, stále stejná chyba. Používám prohlížeč Opera. Jediný další, který na počítači mám je IE, v něm jsem to zkusila taky, tam se ani nemůžu proklikat reklamami, natož spustit video.
OS: Windows 7
Dodatečné info - v noci se mi počítač automaticky aktualizoval, může to mít spojitost? Prosím poraďte, všechny mé oblíbené seriály jsou na Exashare...
Děkuji za reakce.

Každé video od Exashare má "na sobě" dvě nebo tři reklamy a tlačítko "Close ads". Běžně na něj člověk tak jednou dvakrát klikne, zavře lišty co mu vyskočí (obvykle hry typu Travian) a pak tlačítko s reklamou zmizí a může video spustit. Na Opeře zavřu reklamy, kliknu na tlačítko pro spuštění videa, chvíli se načítá a pak vyhodí ten error. Na IE můžu na tlačítko Close ads klikat třeba 10x a nezmizí, ani neotevírá nové reklamy.

Neaktualizoval sa ti nahodou vecra aj chrome? Taketo veci su dovod preco nikdy nemam zapnute automaticke aktualizacie v nicom, ale vsetko len na hlasit, aby som vedel co sa zmenilo ked nieco nejde.

Ak mas nejaky ulozeny bod obnovenia systemu tak si skus trebars aj obvnovit bod obnovenia zo vcera. (start-programy-prislusenstvo-systemove-nastroj obnovenia)

P.S. a skus firefox

Tak problém je aktualizovaná verze Opery. S bodem obnovy se mi nepoštěstilo a nepodařilo se mi ani přeinstalovat Operu na starou dobrou verzi 24 (pokaždé mi to bez ptaní rovnou nainstalovalo 25 která mi tu dělá tuhle paseku). Takže si hold musím stáhnout Firefox, i když ho osobně moc nemusím, ale na něm ta videa spustit jdou...

mne sa to stava tiez a pomoze ak odstranim kompletne celu historiu a restartujem router/modem (treba mat dynamicku IP ta sa meni po restartnuti routera/modemu) alebo skusim (ak ani jedno nepomaha) iny prehliadac ktory mam (klasika Chrome Opera Mozila) alebo ma ten exashare pretazene servery, ktore maju uložny priestor a prietok dat asi ako zemiak....