Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AquaCase

Dnes jsem na internetu viděl AquaCase... chci se zeptat jestli se vyplatí investice do tohohle "chlazení" a jaká je životnost komponentů v takových podmínkách?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Mít litry oleje, tak bych to také zkusil. Bohužel nemám.
Pokud byste do toho dal novodobé komponenty, tak by to taky mělo fungovat. Samozřejmě se musíte smířit s tím, že komponenty v tom budou muset dožít a nějaký převážení nebo jen přenášení toho počítače bude zlo!