Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabehne

zdravim, kamos mi dneska dal funkcni desku i s procesorem, muzu potvrdit ze u nej vse fungovalo, no kdyz jsem dal desku do moji bedny,primontoval zapojil kabely, tak zapnu zdroj vzadu cudlikem, rosviti se u desky cervena kontrolka a sviti ale kdyz zmacknu tlacitko power na spusteni pc tak nic, vetrak na procesoru stoji.... a nic se nedeje, ale deska sviti....

uz jsem si skladal driv pc a nemel jsem problem ale to bylo amd no, u tutoho fakt nevim cim to muze byt, hdd atd mam zapojeno i kabel od zdroje mam v desce atd.. power SW kabel mam zapojen do power SW....

MSI P35 Platinium Socket 775¨
quad q6600
gtx 560
zdroj 500W
HDD PATA

Pravdepodobne si tym ze si tu Dosku preniesol tak si tam nieco ponicil nechtiac alebo si ju nechtiac skratoval tu dosku... Skus mu zase vratit spet kamaratovi tu dosku ci jemu zase pojde. Ak mu zase pojde tak nieco si u seba zle zapojil alebo mas slaby zdroj.