Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oříznutý obraz

Dobrý den,Koupil jsem si HDMI kabel a když sem ho připojil do notebooku a tv tak to jede ale je oříznutej obraz nevidím uplně celý start,datum,atd.. na pc sem rozlišení nastavoval nejde to .. Na tv sem nastavoval Aspect a taky nic poradíte mi ? :) díky

Pokud je obraz klonovaný a rozlišení displeje NTB se od TV liší, tak je potřeba nastavit rozšířenou plochu - dva nezávislé monitory. Na NTB zůstane např. primární plocha se všemi ikonami a na TV bude sekundární, prázdná (ale jde to i opačně). Oběma monitorům lze pak nastavit různé rozlišení - nejlépe nativní. Obsah který je potřeba zobrazit na TV pak stačí přetáhnout na rozšířenou plochu.